Dárkový poukaz

Udělejte radost svým blízkým nákupem smysluplného dárku. U nás můžete pro Vaše blízké zakoupit poukaz na vyšetření ploché nohy ,nebo balíček vyšetření chodidel a individuální ortopedické vložky. Vyrobíme pro Vás také sportovní ortopedické vložky na míru do sportovní obuvi.

V našem podologickém centru Vám vyrobíme vložky na míru :

  • do běžecké obuvi
  • do cyklistických treter
  • do fotbalové kopačky a fotbalové turfy
  • vložky na míru do tenisových bot
  • vložky do basketbalové obuvi
  • vložky na míru pro sálové sporty (házená, volejbal, florbal)
  • vložky na míru do bruslí

Naše ortopedické vložky na míru Vaše nohy nepodepírají ale skutečně léčí. Fungují na principu úpravy biomechanické síly od paty skrze různé specifické tvary a konzistence modulů, specifické typy stabilizátorů, vyměkčení pod zborcenou příčnou klenbu, vyměkčení pod bolavou patu. Vaše nohy aktivně tvarujeme a stimulujeme změnou odvalu síly od paty k lepšímu stavu - na příklady zlepšení ploché nohy se můžete podívat ZDE. Touto lékařskou technologií pomáháme aktivně léčit a zmírňovat různé potíže jako : podélně plochá noha, příčně plochá noha, plantární fascitida - zánět plantární šlachy, zánět achilovky - achilotendonitis, Mortonův syndrom - Mortonova metatarzalgie, pronace kotníků a nohy do X, valgózní palec - hallux valgus, zarostlý nehet na palci, kladívkový prst, kuří oko, bolavá pata, patní ostruha - ostruha patní kosti, tvrdá kůže na chodidlech a jiné. Naše ortopedické vložky zmírňují bolest kloubů, jelikož se jedná z dlouhodobého pohledu o následky tzv. řetězení na pohybový aparát, když už máte problém po úrazu menisku, nebo jste měl(a) poranění nebo přetržení předního skříženého vazu, případně i jiné potíže na zborcenou klenbu navazující.

Z nabídky našich poukazů si můžete vybrat také poukaz na Bowen terapii - Bowen masáž , která je velmi prospěšná nejen pro pohybový aparát, ale léčí tělo i duši komplexně, více o Bowen terapii naleznete přímo na webu terapeutické praxe Pavla Ihnáta

2 položek celkem