Dárkový poukaz

Udělejte radost svým blízkým nákupem smysluplného dárku. U nás můžete pro Vaše blízké zakoupit poukaz na vyšetření ploché nohy ,nebo balíček vyšetření chodidel a individuální ortopedické vložky. Vyrobíme pro Vás také sportovní ortopedické vložky na míru do sportovní obuvi.

V našem podologickém centru Vám vyrobíme vložky na míru :

  • do běžecké obuvi
  • do cyklistických treter
  • do fotbalové kopačky a fotbalové turfy
  • vložky na míru do tenisových bot
  • vložky do basketbalové obuvi
  • vložky na míru pro sálové sporty (házená, volejbal, florbal)
  • vložky na míru do bruslí

Naše ortopedické vložky na míru Vaše nohy nepodepírají ale skutečně léčí. Fungují na principu úpravy biomechanické síly od paty skrze různé specifické tvary a konzistence modulů, specifické typy stabilizátorů, vyměkčení pod zborcenou příčnou klenbu, vyměkčení pod bolavou patu. Vaše nohy aktivně tvarujeme a stimulujeme změnou odvalu síly od paty k lepšímu stavu - na příklady zlepšení ploché nohy se můžete podívat ZDE. Touto lékařskou technologií pomáháme aktivně léčit a zmírňovat různé potíže jako : podélně plochá noha, příčně plochá noha, plantární fascitida - zánět plantární šlachy, zánět achilovky - achilotendonitis, Mortonův syndrom - Mortonova metatarzalgie, pronace kotníků a nohy do X, valgózní palec - hallux valgus, zarostlý nehet na palci, kladívkový prst, kuří oko, bolavá pata, patní ostruha - ostruha patní kosti, tvrdá kůže na chodidlech a jiné. Naše ortopedické vložky zmírňují bolest kloubů, jelikož se jedná z dlouhodobého pohledu o následky tzv. řetězení na pohybový aparát, když už máte problém po úrazu menisku, nebo jste měl(a) poranění nebo přetržení předního skříženého vazu, případně i jiné potíže na zborcenou klenbu navazující.

Z nabídky našich poukazů si můžete vybrat také poukaz na Bowen terapii - Bowen masáž , která je velmi prospěšná nejen pro pohybový aparát, ale léčí tělo i duši komplexně, více o Bowen terapii naleznete přímo na webu terapeutické praxe Pavla Ihnáta

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení