Vyšetření chodidel + premium ortopedické vložky na míru

Kód: 00030
2 710 Kč
Skladem

Zakoupený dárkový poukaz je platný pro jednu osobu na vyšetření chodidel na podoskopu včetně konzultace u specialisty podologa a jeden pár ortopedických vložek na míru PREMIUM - ortopedické vložky přesně na míru do jakékoliv sportovní obuvi klienta (v rámci vycházkové obuvi se jedná o nízkou variantu individuální ortopedické vložky, která se vejde třeba do nízkých kozaček, nebo do obuvi, ve které je nižší hloubka v oblasti přednoží).

Detailní informace

Detailní popis produktu

PREMIUM ortopedická vložka je také jakákoliv varianta sportovní ortopedické vložky na míru, například : vložky do běžeckých bot, vložky do kopaček a turfů, vložky do basketbalové obuvi, vložky do tenisové obuvi, vložky do sálové obuvi, vložky do cyklo treter apod.

Po zakoupení poukaz zasíláme POUZE ELEKTRONICKY ve formátu pdf na Váš email, a to BEZ OHLEDU NA VÝBĚR DOPRAVY. Poukaz si můžete vytisknout v pohodlí domova.

Na vyšetření je nutné se objednat v online kalendáři nebo telefonicky na č. 737 468 660

Pro úhradu ortopedických vložek prostřednictvím benefitů BENEFIT PLUS, BENEFITY a.s., SODEXO, EDENRED, UP ČR, BENEFITKA nás prosím kontaktujte předem před zakoupením poukazu na tel.: 737 468 660