Dámské pantofle Romika Westland Ibiza modré

Kód: 8241227
1 790 Kč
Na dotaz
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dámské pantofle Romika Westland Ibiza - Josef Seibel - kvalitní dámské pantofle od německého výrobce s vyjímatelnou stélkou. 2x přezka na suchý zip, vyjímatelná stélka s možností výroby ortopedických vložek na míru u nás v podologickém centru na Praze 6

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROMIKA WESTLAND IBIZA  - JOSEF SEIBEL komfortní dámské pantofle s vyjímatelnou stélkou na suchý zip, kterou je možné jednoduše z této dámské letní obuvi vyjmout. Svršek stélky i svršek obuvi je z kvalitní kůže s možností nastavení - 2x suchý zip. Vhodné třeba jako dámské letní pantofle, nebo také jako domácí dámské zdravotní pantofle.

Do všech našich modelů  ROMIKA WESTLAND IBIZA  Vám rádi vyrobíme po vyšetření - nasnímání Vašich chodidel také individuální ortopedické vložky na míru v našem podologickém centru na Praze 6 . Tyto individuální ortopedické vložky na míru pak přesně padnou do této obuvi  - po vyjmutí původních stélek, které jsou jednoduše na suchý zip.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotní pantofle dámské
Záruka: 2 roky

Zdravotní pantofle, dámská letní obuv Romika Westland Ibiza s vyjímatelnou stélkou a možností výroby ortopedické vložky na míru.