Dámské pantofle Romika Westland Ibiza azur

Kód: 99255
1 790 Kč
Vyprodáno
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dámské pantofle Romika Westland Ibiza ve variantě azur - Josef Seibel - kvalitní dámské pantofle s vyjímatelnou stélkou. 1x přezka na suchý zip, vyjímatelná stélka s možností výroby ortopedických vložek na míru u nás v podologickém centru na Praze 6

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROMIKA WESTLAND IBIZA ve variantě azur. Komfortní dámské pantofle od výrobce JOSEF SEIBEL s vyjímatelnou stélkou na suchý zip, kterou je možné jednoduše z této dámské letní obuvi vyjmout. Svršek stélky i svršek obuvi je z kvalitní kůže. Vhodné třeba jako dámské letní pantofle, nebo také jako domácí dámské zdravotní pantofle.

Do všech našich modelů ROMIKA WESTLAND IBIZA Vám rádi vyrobíme po vyšetření - nasnímání Vašich chodidel také individuální ortopedické vložky na míru v našem podologickém centru na Praze 6 . Tyto individuální ortopedické vložky na míru pak přesně padnou do této obuvi  - po vyjmutí původních stélek, které jsou jednoduše na suchý zip.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotní pantofle dámské
Záruka: 2 roky

Zdravotní pantofle, dámská letní obuv Romika Westland Ibiza s vyjímatelnou stélkou a možností výroby ortopedické vložky na míru.